Twoje wyniki wyszukiwania

Współpraca z biurem nieruchomości

Zapraszamy do współpracy biura nieruchomości z różnych miast w Polsce.

Współpracę prowadzimy na kilku płaszczyznach:

1. Szukasz najemcy? Oto jesteśmy!

  • Przede wszystkim poszukujemy cały czas mieszkań do wynajęcia. Jeśli dla swoich klientów (właścicieli mieszkań) szukasz pewnego i długoterminowego najemcy, to takim jesteśmy. Kupno mieszkania pod wynajem jest jednym ze sposobów na późniejsze osiągnięcie dochodu pasywnego, stąd wiele osób decyduje się na taką inwestycję. Tak naprawdę im większe mieszkanie, tym lepsze – generuje większe zyski.

2. Masz mieszkanie do remontu lub odświeżenia?

  • Interesują nas także mieszkania do remontu, odświeżenia, wyposażenia. Nawiązujemy współpracę z wieloma ekipami remontowymi, więc możemy polecić fachowców, którzy najlepiej wykonają remont w korzystnej dla właściciela cenie.

3. Masz mieszkanie na sprzedaż?

  • Współpracujemy z inwestorami, którzy są zainteresowani kupnem mieszkań na wynajem. Inwestowanie w nieruchomości staje się bowiem jedną z najlepszych lokat kapitału. Ceny nieruchomości ciągle idą w górę, więc przyszła sprzedaż jest opłacalna. Dodatkowo mieszkanie lub lokal można w każdej chwili wynająć, korzystając bezpośrednio z naszych usług. Jeśli więc Twoje biuro nieruchomości posiada mieszkania na sprzedaż, to również chętnie nawiążemy współpracę. Z dużym prawdopodobieństwem znajdziemy nabywcę na nieruchomości z Twoich ogłoszeń.

4. TY polecasz nas – MY polecamy Ciebie!

  • W kręgu naszych zainteresowań znajdują się głównie mieszkania pod wynajem, jednak zgłaszają się do nas osoby z różnymi zapytaniami dotyczącymi np. sprzedaży mieszkania, kupna działki itp. Z racji tego, że tematy te nie są przedmiotem naszej działalności, to chętnie takich klientów przekazujemy do biura nieruchomości. Jeśli nawiążesz z nami współpracę, zapytanie tego typu będziemy przekierowywać do Ciebie.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli któraś z form współpracy wydaje Ci się interesująca lub masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń na numer
+48 729 872 699

lub wypełnij poniższy formularz

    Porównaj oferty