Twoje wyniki wyszukiwania

ZARZĄDZANIE

Podnajem nieruchomości. Polega na tym, że podpisujemy z Tobą umowę najmu. Ustalamy warunki, czyli czas trwania umowy, kwotę comiesięcznego czynszu, ewentualny remont czy odświeżenie mieszkania i po czyjej stronie będą związane z tym koszty (tak, jesteśmy w stanie wynająć od Ciebie mieszkanie, które wymaga remontu!). I… tyle 🙂 Reszta jest już na naszej głowie. Robimy zdjęcia nieruchomości, dobieramy i selekcjonujemy lokatorów, dbamy o mieszkanie tak, jakby było nasze.

Nie musisz się przejmować czy mieszkanie stoi puste czy wynajęte – my płacimy Ci stały czynsz co miesiąc.

Nie interesują Cię bieżące problemy lokatorów czy usterki w mieszkaniu – zajmujemy się tym na bieżąco.
Brak płatności przez lokatorów? – to też nasza sprawa, co by się nie działo musimy zapewnić Ci stały czynsz co miesiąc.
Najemca zniszczył wyposażenie pokoju? – naprawimy je lub kupimy nowe.
Tym sposobem możesz zapewnić sobie spokój na długie lata. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami, a chętnie odwiedzimy Twoją nieruchomość i ocenimy jej potencjał pod kątem najmu, tak, abyś mógł cieszyć się jak największą kwotą czynszu, którą Ci zapewnimy.

Zarządzanie wynajmowaną nieruchomością – W tej opcji stajemy się Twoim pełnomocnikiem. Podobnie jak w przypadku podnajmu zajmujemy się doradzeniem w jaki sposób wykończyć i wyposażyć mieszkanie, aby przynosiło jak największy dochód. Robimy zdjęcia, ogłaszamy mieszkanie w Internecie, organizujemy spotkania z potencjalnymi najemcami, weryfikujemy ich, przygotowujemy, negocjujemy i podpisujemy umowę najmu, wprowadzamy najemców, wydajemy mieszkanie, kontrolujemy płatności od lokatorów, zajmujemy się regulowaniem płatności administracyjnych oraz za media.  Podczas najmu zajmujemy się bieżącą obsługą mieszkania, organizacją naprawy usterek, kontrolą i odbiorem mieszkania oraz rozliczeniem kaucji.

Wszystko po to, żeby właściciel mógł spać spokojnie i cieszyć się czasem wolnym. 

Jeżeli któraś z form wydaje Ci się interesująca lub masz dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 602 171 078 lub mailowo kucharzyk@develocus.pl

Porównaj oferty